forumVatan

Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu) B-261910-üye_ol

Join the forum, it's quick and easy

forumVatan

Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu) B-261910-üye_ol

forumVatan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.......forumVatanHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

2 posters

Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu)

SessizKapLan
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 43
    <b>Zodyak</b> Zodyak : Başak
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/02/10
    <b>Nerden</b> Nerden : tkrdag
    <b>Yaş</b> Yaş : 28

Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu) Empty Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu)

Mesaj tarafından SessizKapLan C.tesi Şub. 06, 2010 5:01 pm

Sitemi Google'a nasıl eklerim?
    Azbuz siteleri Google gibi büyük arama motorları tarafından indekslenmeye başladı. Ancak sitenizin Google aramalarında çıkması için sabırsızlanıyor ve "Neden daha indeksenmedi?" diyorsanız, süreci hızlandıracak bazı önerilerimiz var:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine gidip sitenizin adresini yazın. Bu sayede Google sitenizi tanır ve ciddiye alır.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinde sitenize uygun kategoriyi bulun ve "adres öner" linkini kullanarak sitenizi önerin.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine girip tarayıcınıza Alexa Toolbar kurun. Bu işlem sitenizin Alexa kayıtlarında görüntülenme oranını arttıracak. Unutmayın, Google Alexa'nın önemsediği sitelerle çok yakından ilgileniyor!
    Sitenizi, profilinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı uygun anahtar kelimelerle etiketleyin.
    Bu işlemleri yaptıktan sonra Google'ın önümüzdeki günlerde sizi de listeleme olasılığı çok yükselecektir.
    Sitemin adını sonradan değiştirebilir miyim?
    Evet, değiştirebilirsiniz. Anasayfanın solunda bulunan "Site Ayarları" linkine tıklayın. Ardından, önce Site Ayarları bölümündeki "Ayarlar" linkine, ardından "Genel" sekmesine tıklayın. "Sitenizin adı" yazan satırda istediğiniz değişikliği yapıp "Kaydet" butonuna basın. Bu yaptığınız işlem sadece sitenizin adını değiştir. Site URL'sini, yani adresini değiştiremezsiniz. What a Face
    VaLKyRie
    VaLKyRie
    Admin
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1284
    <b>Ruh HaLi</b> Ruh HaLi : 3
    <b>Zodyak</b> Zodyak : Yengeç
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/02/10
    <b>Nerden</b> Nerden : Tekirdağ
    <b>Yaş</b> Yaş : 28

Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu) Empty Geri: Siteni Google Yayınlat (Ben Denedim Kendi Sitemde Oldu)

Mesaj tarafından VaLKyRie C.tesi Şub. 06, 2010 11:29 pm

emegne saglık SmileSmile

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 11:17 am