forumVatan

sevgi sözleri-25 B-261910-üye_ol

Join the forum, it's quick and easy

forumVatan

sevgi sözleri-25 B-261910-üye_ol

forumVatan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.......forumVatanHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

sevgi sözleri-25

SessizKapLan
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 43
    <b>Zodyak</b> Zodyak : Başak
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/02/10
    <b>Nerden</b> Nerden : tkrdag
    <b>Yaş</b> Yaş : 28

sevgi sözleri-25 Empty sevgi sözleri-25

Mesaj tarafından SessizKapLan C.tesi Şub. 13, 2010 9:35 pm

Gulmek icin mutlu olmayi beklme,belki mutluluk gulusunde saklidir.Sakin aglayayim deme bilki bi yerlerde senin bir tek gulusun icin yasayan vardir.

Bir telefon bekliyorum,SEVGILIM diye baslayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...

Aglayisim terk edip gidisine degil. Ben! Sensizken, senden diye sensizligini de sevmistim. Sen, seninle, senide sensizliginide alip gittin.

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalin, okyanus kadar derin, kelimelere sigmayacak kadar büyük bir sevgimiz oldugunu sakin unutma !

Dunyada essiz bir guzellik varsa o da kalbindedir.Hayatinin bundan sonrasi kalbini guzelligi gibi gecsin.Sevenlerin icin iyiki varsin.

Maviligin gokyuzune sigmayan sonsuzlugunda ve herkes uykudayken gunesin dogusunu seyretmek gibi bir sey;sevdigine sevildigin icin dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kiskansin. Gözyaslarin yanaginda nem degil dudaklarinda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalip gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben çünkü birtek istedigim sensin.

I love your eyes cünku onlar very nice, birkerecik look at me ondan sonra don´t forget me, kalbim tic tac for you because i love you!

Duygular vardir anlatilmayan sevgiler vardir kelimelere sigmayan bakislar vardie insani aglatan insanlar vardir ki asla unutulamayan,iste SEN onlardansin!

Sen bir günessin, biliyorum, etrafinda bir sürü gezegen var; ben de dünyayim, bil ki yalniz bende hayat var...

Sevdim seni bir kere baskasini sevemem deli diyorlar bana desinler ben degisemem.

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...

Ben seni asil insanlarin basit sevgisiyle degil basit insanlarin asil sevgisiyle seviyorum...

Eller bana kalpsizsin diyorlar, dogru çünkü kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar.

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.

Seni Günde Bir Kez Düsünüyorum, O da 24 Saatimi Aliyor...

Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar degil, seni herkes sever ama benim kadar degil.

Seni ne kadar mi seviyorum? Kimsenin seni sevemeyecegi ve kimseyi sevemeyecegim kadar...

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin.

Bir umut vardir hic tükenmeyecek. Bir hasret vardir cekilmeyecek. Birde ölüm vardir, birgün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 10:25 am